blusearch logo

لیست قیمت فلزات و آهن الات


انواع مختلفی از مدل های فلزی و آهنی وجود دارد که عبارتند از:

  1. فلزات آهنی: آهن و فولاد متداول ترین فلزات آهنی هستند که به طور گسترده در ساخت و ساز، زیرساخت ها و ساخت و ساز استفاده می شوند.
  2. فلزات غیرآهنی: آلومینیوم، مس، برنج و برنز نمونه‌هایی از فلزات غیرآهنی هستند که به دلیل خاصیت رسانایی معمولاً در کاربردهای الکتریکی و الکترونیکی مورد استفاده قرار می‌گیرند.
  3. چدن: چدن نوعی آهن است که از ذوب و ریختن فلز در قالب برای ایجاد شکل خاصی تولید می شود.
  4. فرفورژه: آهن فرفورژه نوعی آهن است که از حرارت دادن و چکش زدن فلز به شکل دلخواه ساخته می شود.
  5. فولاد ضد زنگ: فولاد ضد زنگ نوعی فولاد است که حاوی مقدار زیادی کروم است که به آن مقاومت در برابر خوردگی و دوام عالی می دهد.
  6. فلزات آلیاژی: فلزات آلیاژی مخلوطی از دو یا چند فلز هستند که برای ایجاد یک ماده جدید با خواص منحصر به فرد ترکیب شده اند. به عنوان مثال می توان به آلیاژهای فولادی و آلیاژهای آلومینیوم اشاره کرد.

هنگام خرید و فروش فلزات و آهن آلات به چه نکاتی باید توجه داشت

هنگام خرید فلزات و آهن‌ها، توجه به چند فاکتور کلیدی مانند کاربرد مورد نظر، خواص مورد نظر (مانند استحکام، مقاومت در برابر خوردگی و غیره) و بودجه خرید بسیار مهم است. علاوه بر این، مهم است که منبع و کیفیت فلز و همچنین شهرت تامین کننده یا سازنده را در نظر بگیرید. برای اطمینان از بهترین ارزش، مقایسه قیمت ها و دریافت لیست قیمت از فروشندگان و تامین کنندگان از سایت بلوسرچ استفاده کنید.